skip to Main Content
واحد فروش مرکزی 02191099912 kiarostamim@yahoo.com
تلفن دفترفروش تهران : 6-02188804245 تلفن دفتر فروش کرج : 02632551101
قیمت نرم افزار دشت

قیمت نرم افزار دشت

در جدول زیر شما به راحتی میتوانید قیمت نرم افزار دشت را  مناسب برای کسب و کار خود را محاسبه کنید . در صورتی که کسب و کارشما ارتباطی با اصناف موجود در لیست قیمت ندارد لطفا گزینه عمومی را انتخاب کنید . 

همچنین میتوانید سفارش خود را برای ما ارسال کنید .

برای راهنمایی بیشتر در مورد قیمت نرم افزار دشت  با ما تماس بگیرید : 

تلفن فروش مرکزی : ……………. ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۱۲ ( ۵ خط ) …… از ۸:۳۰  صبح تا ۹ شب 

تلفن فروش تهران (۰۲۱) : ……… ۸۸۸۰۴۲۴۵ ………………… از ۸:۳۰ صبح تا ۵ عصر

                                   ………. ۸۸۸۰۴۲۴۶ ………………… از ۸:۳۰ صبح تا ۵ عصر

تلفن فروش دفتر کرج (۰۲۶) :  …. ۳۲۵۵۱۱۰۱    ………………… از ۸:۳۰ صبح تا ۵ عصر 

شماره واتس آپ واحد فروش : ………………………………………۰۹۳۷۴۴۵۵۶۶۵ 

در مورد نرم افزار دشت بیشتر بدانید 

چنانچه می‌خواهید میزان کاهش هزینه‌ها، افزایش سود و رضایتمندی مشتریان، مدیریت هوشمند و بهتر کسب‌ وکار و کارکنان فروشگاه‌تان را افزایش دهید و در زمان خود و مشتریان صرفه جویی کنید؛ به صرفه ترین، سریع‌ترین و به صرفه‌ترین راهکار تخصصی برای این موضوع استفاده از یک صندوق فروشگاهی به همراه یک نرم افزار صندوق فروشگاهی مورد تایید دارایی است.

قیمت نرم افزار دشت به نسبت سایر محصولات همکاران سیستم بسیار به صرفه میباشد . 

نرم‌ افزار دشت  فروشگاهی به مدیران فروشگاه‌ها کمک می‌کند تا انجام کلیه امور مربوط به خرید وفروش، سود و زیان، موجودی کالا، بدهکاری و طلب، گزارشات دارایی و… را به راحتی مدیریت نمایید. و اما در حال حاضر نرم‌افزار دشت در نسخه‌های عمومی و تخصصی برای اصناف و فروشگاه‌ها عرضه می‌شود. 

دشت با شناخت  صحیح نیازهای رو به رشد مشاغل و کسبه مختلف در طی چندین سال گذشته سعی کرده است که بعنوان برترین نرم افزار فروشگاهی توسعه پیدا کند. در حال حاضر بیش از 25000 فروشگاه در سراسر ایران به از این محصول برای مدیریت حسابداری فروشگاه خودشان استفاده میکنند .

کاربرد نرم افزار دشت 

نرم افزار دشت برای انجام عملیات‌های حسابداری و مدیریتی فروشگاه طراحی و تولید شده است. با دشت می‌توانید خرید و فروش، طلبکاری و بدهکاری اشخاص، موجودی انبار و چک‌های دریافتی و پرداختی را در زمان اندکی به آسانی مدیریت نمایید.

قیمت نرم افزار دشت همکاران سیستم بر اساس سه سطح پایه و استاندارد و پیشرفته تعیین میشود . 

اسناد مالی در نرم افزار دشت به صورت خودکار ثبت می‌شود و احتیاجی به داشتن دانش حسابداری نیست و فقط آشنایی مختصر با کامپیوتر کافی است. در نتیجه شما می‌توانید تمرکز بیشتری بر روی کسب و کار خودتان داشته باشید و بازدهی آنرا حداکثر نمایید. دشت مورد تایید اداره امور مالیاتی است و به عنوان یک نرم افزار صندوق مکانیزه فروش قابل استفاده است. به کمک دشت می‌توانید گزارشات مورد نیاز اداره دارایی مانند گزارش TTMS، صورت سود و زیان سالانه و… را بدون نیاز به حسابدار تهیه کنید.

Back To Top